🚺 پروژه پرستو (قسمت دوم)

پرستوها جاسوس های جنسی هستند‌.اینها زنانی اند که ظاهری زیبا،فریبنده،قدرت بیان عالی و قدرت نفوذ فوق العاده ای دارند .
تا آنجا که بنده مطلعم دو‌نوع پرستو مورد آموزش و تعلیم قرار میگیرند.
۱⃣ پرستویی که اهل کشور هدف میباشد( مثل: انگلیس،ترکیه،ایران،لبنان..) که در این صورت آموزش این گونه از پرستو بسیار راحت تر میباشد زیرا با تمام اداب و سنن و مراسمات مذهبی کشورش آشنایی دارد.
۲⃣نوع دوم پرستویی که اهل کشور هدف نیست و به قصد طعمه وارد کشور میشود.و مزیت آن اینست که:از غریب بودنش بهره میبرد و خودش را به نفهمی کامل میزند ،این مورد جذابیت خودش را برای جنس مخالف دارد و مَرد مورد هدف در ابتدا گمان میکند پرستو زنی است زیبا و فریبنده اما تنها.
تمام تلاشش را میکند تا تنهایش نگذارد و چون اصطلاحا خارجی است و زبان نمیداند ممکن است او را در برخی از جلسات مهم کشوری..ببرد و در خانه ای که او را فرضا پناه داده است یا خانه ی مشترکشان ، #پرستو تمام مکالمات او را شنود میکند.و گزارش روزانه و فعالیت های شخص مورد هدف را ارسال میکند.

مردها بدلیل اینکه ذاتا تمایل دارند حامی زنان باشند بشدت این حسشان روشن میشود و چتر حمایتی پرستو میشوند به گمان اینکه مالک زنی زیبا و فریبنده شده اند و در کنار این چتر حمایتی قطعا بهره های جنسی هم مزید بر علت میشود.در حالیکه نمیداند توسط پرستویی حرفه ای و آموزش دیده ی اسرائیل یا .. مدیریت میشود.
✅ حال تصویر کنید یک شخصی که پست مهم کشوری دارد در دام پرستو بیوفتد…

چه خواهد شد…..

🔹در مقاله سوم سعی خواهم کرد ویژگی های  پرستو و اگر شد!!!! برخی اموزش هایی که میبندد را شرح دهم.

ادامه دارد……

ان شاالله
پرستو_مروجی
موسسه پژوهشی یاسین عصر

https://t.me/joinchat/AAAAAD8JcyKcKH8qUNM2kw

image_pdfدانلود pdf
9+

2 نظر

لطفا اگر پروژه پرستو در ایران هم اجرا شده است نیز مطرح کنید ،مسوولان خودشان را درگیر شکم و .. کرده اند خدا ازشان نگذرد ما که نمیکذریم

0

پاسخ دهید


− 3 = 3