چرایی جهاد تبین

📌 جهاد تبیین
✍ پرستو مروجی

چرایی جهاد تبیین و ضرورت آن در یک جمله
خلاصه میشود « آغاز تحولی بنیادین از جهتِ کمیت(مقدار) و کیفیت (شیوه) متمایز از حرکت های قبل »
جهاد تبیین چراغ قرمزی برای ایست است ، تا در هنگام توقف ، بازنگری به کارنامه ۴۳ ساله انقلاب اسلامی شود، طبیعی است که از مرز هشدار عبور کرده ایم و نباید مثل سابق عمل کرد بلکه بصورت جهادی و انقلابی حقایق را کشف و سپس با تاکتیک روز بیان کرد.
وقت آن رسیده است که بپذیریم مردم بیش از ۴۰ سال در آماج حملات رسانه ای دشمن و افکار عمومی تحت تأثیر جنگ شناختی و ادارکی و عملیات روانی قرار دارند.
ضرورت آن با نگاهی به جامعه بیشتر حس میشود جامعه ای که مدام در جریانِ تحریف، غبارآلود شده است. و ملت را از ایجاد تمدن نوین اسلامی که از آرمان‌های انقلاب بود با سیاه نمایی های غلط دور کرده است.
در این بین ناچارا باید از دشمن های داخلی و ساده لوحان با عناوینی همچون: مسوولین ، روحانیت، جامعه دانشگاهی، هنرمندان… یاد کرد که در موج های نادرست رسانه های غرب بنوعی در زمین آنها بازی کردند و زمینه ساز یک بستر خطرناک شدند که آن « فاصله بین مردم و مسئولان بود» .
باید های جهاد تبیین
رسانه باید مسلح شود با رویکرد جدید تا بتواند خلأ های موجود را مرتفع کند.
عملیاتی شدن در راستای مقابله با اغواگری رسانه های غربی
آموزش به بدنه جامعه تا دوست و دشمن را بتوانند تمییز دهند.
شیوه دشمن در این ۴ دهه به حاشیه بردن مطالبات حقیقی مردم ، و برون ریخت و عرض اندام مشتی لات و لوت با چاشنی طنز و هرزگی کلامی در شبکه های اجتماعی … بوده است.
و در پایان این واژه مهم که چندی است در بیانات رهبر انقلاب میشنویم ، ارتقاء تاکتیک های رسانه ای با افزایش بینش و دانش باضافه آمادگی کامل برای ورود به جنگ رسانه ای می‌باشد.

image_pdfدانلود pdf
2+

پاسخ دهید


4 × = 24