مرگ مشکوک آیت الله هاشمی

مرگِ مشکوکِ آیت الله هاشمی رفسنجانی

شده تا حالا از خودتون بپرسین در عصر دوربین و فیلم و عکس،که مردم در هر شرایطی از جزئیات زندگی خصوصی دیگران توسط عکس ها،..در شبکه های اجتماعی خبردار میشوند ، چرا هیچ عکسِ معتبری از مرحوم هاشمی بعد از فوتشان،موجود نمیباشد
در مورد فوت ایشان ۲ تن دیدگاه هایی را بیان کردند
۱) سردار سعید قاسمی : که مدعی سکته ی ایشان در استخر اختصاصی فرح دیبا شد و مطرح کردند ،صورت مرحوم بعد از سکته بشدت زشت و کریه شده است،بطوریکه خانواده و نوچه های پا در خونه صلاح ندیدند عکسی منتشر کنند.
۲) نفر دوم  استاد داریوش سجادی هستند که با آوردن فکت هایی مدعی خودکشی آیت الله هاشمی توسط شلیک گلوله در ناحیه ی شقیقه ها شد.
و اما نفر سومی که به جریان فوت پرداختند حقیر هستم ولی نه بصورت ادعای خودکشی یا سکته با چهره ی زشت و کریه.بنده تحلیلی از یک قطعه عکس که تنها تصویر،موجود از مرحوم است ارائه دادم.و با فکت های موجود در عکس این موضوع را اثبات کردم که عکس موجود هرگز تصویر مرحوم هاشمی نیست بلکه پسرشان محسن هاشمی است.

به این تاریخ ها دقت کنید
مقاله ی منتشر شده از استاد سجادی  ۸/بهمن/۱۳۹۵
ویدئوی صحبت های سردار قاسمی  ۸ /بهمن/۱۳۹۵
و اما عکسِ منتشر شده توسط خاندان هاشمی  گویا ۲ یا ۳ روز بعد از انتشار مقاله ی جناب سجادی و سردار

همین حرکت خاندان هاشمی _انتشار عکس_گویای نکته های بسیار ظریفی است که
۱) پیچیدن پارچه ای سفید به دور سر مرحوم/ که هیچ میتی را در اسلام بدین شکل کفن نمیکنند اشاره به مقاله ی استاد سجادی که مدعی خودکشی و شلیک به شقیقه ها بود.
۲) لبخندی کم رنگ که نشان از آرامش مرحوم در هنگام قبض روح دارد،و چهره ای بسیار جوان تر از سن آیت الله / که در مقاله ی پارسال متذکر شدم این عکس متعلق به محسن هاشمی پسر ایشان دارد.
کاملا واضح است که تیم رصد خاندان هاشمی بسیار قوی تر از آنست که تصورش را میکنید.
با نشر این مطالب بسرعت دست بکار شدند و آقا محسن را جای پدر کفن پوش کردند .
فراموش نکنید که هر رفتاری منشائی دارد و منشا این عکس وارونه نشان دادن مقاله و ویدئوی مذکور بود.
علی ایحال بنده درصدد اثبات ادعای این دو بزرگوار نیستم ،زیرا چه ایت الله هاشمی سکته کرده باشند و چه خودکشی ،همین یک عکس موید ،مرگِ مشکوک ایشان است.

والسلام

پرستو_مروجی

image_pdfدانلود pdf
23+

4 نظر

سلام علیکم اخرش نفهمیدیم خودکشی بوده یا سکته کرده اما شفاف شد این عکس خود هاشمی نبوده،اینا نمیزارن کسی سر از کارشون دراره

1+

از اینستا امدم یکی از فالوورا هستم بخدا این متن ها را بردارین برای خودتون دردسر درست میکنید بخدا سیاست کثیفه ،پدر و مادر نداره ،بخصوص هاشمی ها که تکلیف شان مشخص هست مثل آب خوردن آدم میکشن دختر جان زندگیت رو کن

1+

سلام
هر دو مقاله رو خوندم خوب بود اما در کل مهم نیست خودکشی کرده یا سکته مرگش هم مشکوکه و با نظر اقای سجادی موافقم

0

پاسخ دهید


− 2 = 3