📌 زم رفت…

📌 زم رفت…
✍ بقلم #پرستو_مروجی

۸۸ سالِ شکل گیری شبکه ی #نفوذ از درون با چهره های سرشناس و عضو گیری نورچشمی ها بود.
دشمن نیاز به ایجاد سر پل های اطلاعاتی عمیق و سطحی از لایه های اطلاعاتی و ارتباطی در کلیه حوزه ها داشت.
پس با یک برنامه مدون ؛ جریان جدیدی را در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد و از نقطه ضعف نهادینه شده در حوزه خبر و رسانه ایران سود جست.
موساد و سیا همدست شدند تا در یک کارتل نفوذی شبکه مورد نظرشان را رهبری کنند و ضربه مهلکی به ملت و کشور بزنند.
میتوان گفت :« شِر و وِر » بافی اطلاعاتی_امنیتی تیتر اصلی دو سازمان مذکور علیه ایران شد.
سند سازی/ رواج شایعات/ گمانه زنی/ دروغ/ سیاه نمایی/ غلو کردن/ …. و در نهایت ضربه به رکن اصلی نظام و ایجاد دلسردی و قطع امید مردم از ولایت فقیه
برای عملیاتی کردن این اهداف نیازمند شخصیتی ، سست در عین حال خودشیفته،بنوعی آقا زاده ( بصورت کنایی استفاده کردم.در حالیکه نقد مفصلی به این لفظ وارد کرده ام…) بود ، روح الله زم انتخاب شد. و آمد نیوز استارت خورد.
وظیفه اصلی آمد نیوز انتشار جعلیات ، از اخبار و رویدادهای فوق محرمانه تعریف شد.تا جاییکه مردم عامه نتوانند سره را از ناسره بشناسند و جامعه دچار شکاف عمیق اجتماعی و سیاست زدگی شود.
زم در بستر دشمن ، تلگرام با تمامِ قوای سرویس های اطلاعاتی؛ سیا، موساد، میت ترکیه ، فرانسه و سعودی ها.. وارد میدان شد و با تغذیه خبری از داخل ، پشت میزش آن سوی مرزها، با بغضِ مستانه ای مردم بیگناه را ذبح میکرد.
با ساز و کار،نقص اطلاعاتی ، ایدئولوژی به ظاهر انقلابی ها را سست تر میکرد، و با بحران های امنیتی میدان کثیفش را مدیریت میکرد.
هجمه بر ارزش های انقلاب تا جایی که، ضد ارزش تلقی شود در راستای دستوری وی بود.

با دستگیری وی، عاملان پشت پرده رسوا شدند و با مرگش این پروژه متوقف شد.
نباید فراموش کرد که ؛ این پروژه ها کم نیستند و همچنان در حال رشد و تغذیه هستند هر چند برخی دلسوزانِ نظام که با اسم و رسمی محق، بر اثر نا آگاهی یا هر صفت دیگری بطور مستمر ضربه به نظام میزنند و مردم را دچار سردرگمی سیاسی میکنند.
کانال های رسمی شان آرام آرام و نرم نرمک ، آمد نیوزی دیگر خواهد شد…
این هشدار جدی است…

والسلام

پرستو مروجی

image_pdfدانلود pdf
3+

پاسخ دهید


2 + 1 =