️فقط احمدی نژاد

بازی های احمدی نژاد مثل قایم باشک شده است،چشم هامونم ببندیم باز میدونیم کجا پیداش کنیم!!
تیم ۳ نفره ی ایشون جالبه،و در پی شگفتی آفرینی هستند!
بقایی در وضعیت مشخصی به سر میبرد،یک سری اتهامات دارد که در حال بررسی و حکم نهایی است/ ولی نباید فراموش کنیم چرا باید در منزل کسی چون بقایی باید اونهمه سکه،شوکر و اسپری فلفلی باشد..
مشایی هم دستش رو شده اس و عملا کاری از او بر نمیاید.در وضعیت فک ایشون دقت کنید میشه گفت:« دائم الجنبنده اس» کمی نزدیک تر که بروید صدای ( پیس پیس پیسش) را خواهید شنید،ایشان علیه السلامی است که ذکر میگوید اما این ذاکر بد نیست مطالعه کند و ذکر ( لا اله الا الله) را انتخاب کند که به روایت اهل البیت ،نه دهان میچرخد و نه صدایی دارد.✔️از،این ذکر بوی ریا بلند نمیشود.
و اما احمدی نژاد
ایشون پرونده ای کاملا پاک دارد،نه مسئله ی مالی دارد و نه …چیزی ندارد و تا اینجای کار صدای تیم ۳ نفره شان هست.
جمع بندی این تیم👇👇

صدا⬅️ از احمدی نژاد
تصویر ⬅️ از بقایی
تدوین ⬅️ از مشایی
این ترکیب منو یاد فیلم ۳ کله پوک انداخت._بگذریم_
احمدی نژاد کاملا موضع انقلابی خود را ترک گفته و تمایلی به نگاه انقلابی_جهادی ندارد که اگر داشت حداقل فراخوان زلزله میزد و کمی کمک جمع آوری میکرد برای هموطنانمون/ برای او قطعا بقایی در اولویت بوده است .
کاملا واضح است ایشون وارد تیم #سید_حسن_خمینی شده است اگر تصور میکنید نشده کاملا در اشتباهید،دفتر فعلی احمدی نژاد هدیه ی حسن آقاس .
📣 حرفِ آخر👇👇( البته در این مقاله)
✅ احمدی نژاد و تیمش با چرخش ۱۸۰ درجه بشدت گرایشات اصلاح طلبانه یافته اند و در این جهش با رویکردی باورنکردنی به قهرمان تیم اصلاحات تبدیل خواهد شد.( لازم به توضیح است که اصلاح طلب ماهیتا گرایشِ ضد انقلابی نیست منظور بنده همین گروه های انحرافی موسوم به اصلاح طلبی هست که گند زدند هم به تفکر این گرایش و هم با عملکردِ منفی شان دلِ مردم را خون کرده اند.)

👍نکات در مورد #احمدی_نژاد بسیار است.سعی میکنم با پله پله مطرح کردنشون مطالب بهتر پخته بشن.

والسلام
پرستو مروجی

image_pdfدانلود pdf
6+

پاسخ دهید


6 − = 3