یاسمن_اشکی؛ سفیر سند ۲۰۳۰؟!

هر چه کلنجار رفتم تا مطلبی پیرامون این موضوع ننویسم نشد!
یاسمن اشکی ۸ خرداد در برنامه  ماه عسل حضورداشت وی یک دهه است که سیستم ایمنی بدنش با بیماری ناشناخته و چیزی شبیه ایدز درگیر است و تا حدودی مثل معجزه بیماریش کنترل شده است .
✅از اینکه او بیمار است شکی نیست،اما سوالاتی است که پاسخش حقیقتا نامعلوم است.
خانم اشکی گفت: به ایران آمده ام تا مردم ایران را از خطرات ایدز و بیماریهای مقاربتی آگاه کنم!؟
۱⃣ایشان با کدامین مجوز داخلی اقدام به آگاه بخشی در حوزه سلامت جنسی کرده است!؟
۲⃣ایشان دیدارهایی با وزیر بهداشت جناب دکتر هاشمی داشته است! و از وی قول و قرارهایی هم گرفته است/ خانم اشکی از کدام کریدور توانسته است وقت ملاقات های خصوصی با وزیر بگیرد؟!
۳⃣چند درصد مردم دنیا دچار این بیماری هستند که وی قاطعانه اذعان داشت : سونامی این بیماری تا ۱۰ سال آینده در راه ایران است!؟
۴⃣آیا آموزش های ایشان مبتنی بر روش های اسلامی است!؟
۵⃣اگر ایشان اینقدر کانال های قوی در کشور دارند که توانسته است دیدارهایی با وزیر … داشته باشد پس چه نیازی به حمایت مردم از تولید واکسن پیشگیری از بیماری HPV ندارند؟
۶⃣آیا در آمریکا که این واکسن تولید شده است بصورت ملی به مردم تزریق یا خورانده شده است!؟ که شما با این دغدغه به ایران آمده اید!!
۷⃣مهم ترین سوال بنده؛ چطور میشود شخصی که پزشک متخصص نیست بتواند بدنبال تولید واکسن در سطح ملی شود!؟
۸⃣واکسن تولید شده در آمریکا مورد تاییدکدام نهاد آکادمیک پزشکی داخلی میباشد!؟
۹⃣چرا ماه عسل در راستای اعتماد سازی کاذب ملی گام برداشته است!؟
✅بد نیست بدانید تمام کسانی که این واکسن رو در امریکا دریافت کرده اند در حال حاضر در قید حیات نیستند!؟ و تنها بازمانده ی این بیماری خانم اشکی است!! که بنظر اینجانب اگر ایشان مرد بود هرگز برای چنین پروژه ی عظیمی انتخابش نمیکردند!؟
بهتراست بدانید در جهان عدد این بیماری به ۲۰۰ تن نمیرسد!! چطور خانم اشکی نگران ۸۰ میلیون ایرانی هستند!!
✅جمعیت جهان ۷ میلیارد نفراست…

پرستو مروجی

image_pdfدانلود pdf
17+

2 نظر

سلام داشتم یاسمن اشکی سرچ میکردم با این مقاله مواجه شدم بسیار عالی نوشتید خانم پرستو بنظر فاجعه است من پسری ۷ ساله دارم اگر این واکسن تولید شود هرگز نخواهم گذاشت استفاده کند ضمنا سایت وزینی دارید از صبح مشغول دیدن و خواندن مطالب هستم کلیپ های این اقای جوان پورمسعود هم عالی و یاد اقای رایفی افتادم ،چند مقاله هم از اقای سجادی خواندم لذت بردم خدا قوت

0

شما ها واقعا شورشو در اوردید ! شما دارین فقط به الان فکر میکنین اگه سرعت شیوع این بیماری زیاد باشه و‌جلوش گرفته نشه چی؟؟

0

پاسخ دهید


− 5 = 1