5 نظر

اقا یه نظر قبلا دادم گفتم به به این صورت نمیخوره انقلابی گری، حالا که دقت میکنم به این آرایش هم نمیخوره انقلابی گری. چه خبره این همه آرایش زیره این چادر؟ ببین من اگه مخالف تفکر اسلام و انقلابیون باشم خیلی راحت میتونم با تضادی که بین چادر و آرایش و جراحی های صورتت هست بهت حمله کنم. کلیپ میسازی خسته نباشی ولی حداقل اینقدر آرایش نکن و با اون عینک نیا جلو دوربین. آدم یاد این اینستاگرامیای ناجور میفته. (ناجور از نظر ظاهر)

2+

عالی بود خانم مروجی منتظر مقالات بعدی پرستوهای موساد هستیم
خواهشا به فعالیت های سیاسی ادامه بدید و اهمیت به احمق های انقلابی و حزب اللهی هایی که پدر همه رو در اوردن ندهید اینها نه تنها کمک به انقلاب نمیکنند بلکه مثل موریانه ریشه ها رو پودر میکنند …
با ارزوی موفقیت تان

1+

سلام سلحشورِ عزیز

من نه احمق هستم نه حزب اللهی. اینقدر هم درکم میرسه که بفهمم این خانم با این ظاهر “احتمالا” میخواد بین ملت جا بندازه که میتونی سانتی مانتالی باشی و در کنارش انقلابی گری هم داشته باشی. ولی عزیزِ من نمیشه که چادرِ حضرت زهرا سرت باشه و با صورتی مثل بوم نقاشی و لبای پروتز و چشمای آرایش کرده و عینکِ جیکان پیکان، بیای جلوی دوربین و ادعای دین و انقلابی گری کنی. (با اینکه معتقدم حرفایی که میزنه درسته)
ایشون اگر معتقد و چادری هست پس دیگه این آرایشِِ گونه و لب و آرایشِ چشماش و عینک زدنش زیر سقف و این ظاهر سازیه دلبرانش دیگه چیه؟ اگر به دین اعتقاد خاصی نداره میتونه با هر ظاهری بیاد جلو دوربین و انقلابی گری کنه ولی چادر سرش نکنه و اون رو نادونسته مسخره نکنه. اگرم اعتقاد داره خب این آرایش و عینکو بزاره کنار و تحلیل ها رو ادامه بده.

در کمال احترام و بلانسبتِ ایشون، شبیه ماجرای کلاغی شده که میخواست راه رفتن کبک رو یاد بگیره ولی راه رفتن خودشم فراموش کرد.

در نهایت بازم میگم من به حرفای پرستو اعتقاد دارم و بهش باور دارم و تحلیل هاشو تا جایی که دنبال کردم کاملا قبول دارم و هیچ مشکلی با حرفاش ندارم برعکس ازش میخوام این تحلیل ها رو ادامه بده ولی دلیل نمیشه نقاط ضعفش رو یادآوری نکنم.
—————————-

خانم مروجی میخوای باور کنی یا نه ولی من از سر دلسوزی این حرفا رو زدم نه از سر خشک مذهبی(که نیستم) یا اینکه بخوام دلسردت کنم.

موفق باشی

1+

خطابم به علی نویسنده ی کامنت های بالاس

علی اقا اول اینکه بنده دانشجوی خانم دکترهستم الفاظی که بکار بردی در شان ایشون نیست ظاهر هر کس به خودش مربوط هست اما خانم دکتر بشدت چشماش به نور حساسیت داره و در کلاس درس هم میزنه ما سر کلاس پرده ها رو کامل میکشیم که این بزرگوار کمتر اذیت بشن
امان از قضاوت احمقانه ی شما
اینم بدون خانم دکتر نه با تشویق امثال بنده شارژ میشن و نه با الفاظ زشت و ناشایست شما.

علی آقا دیگه تلوزیونم نبین ،کارتون هم نبین چون دوبله اس و صداهاشون واقعا خاص…

یا علی

0

این علی معلوم از،دسته ی خلخالی های اول انقلاب
با این ادبیات سخیف کوچه بازاری تحلیل سیاسی هم میخونی!!! الله اکبر
مجبور نیستی تحلیل های خانم مروجی را دنبال کنی از کانال لفت بده اینستا هم انفالو کن

0

پاسخ دهید


+ 4 = 5