و اینک نبرد با نفرین شدگان|علیرضا پورمسعود

بعد از سخنرانی علیرضا پورمسعود در  سال ۹۶ قبل از انتخابات با موضوع خطر بازگشت نفرین شدگانو اتفاق افتادن تحلیل های سال ۹۶ در ۲۷ مردادماه بررسی فعالیت های براندازانه دشمن و سازمان منافقین سخنرانی با موضوع و اینک نبرد با نفرن شدگان در مسجد صاحب الزمان تهران برگزار شد

سرفصل های ارائه شده در این جلسه

  • بررسی رسانه ای دشمن در خصوص آشوب های کشور
  • بررسی و رصد و تحلیل رسانه ای سازمان منافقین
  • تحلیل شرایط موجود کشور و آینده وضعیت موجود

 

 

دانــــــــلود فایــــــــل صوتی

دانلود فایل تصویری سخنرانی

لینک دانلود Hd 720
yon.ir/UDOZY

لینک دانلود Hd 360
http://yon.ir/N2SQg

لینک دانلود کیفیت موبایل ۲۴۰p
http://yon.ir/p4VWj

27+

2 نظر

من نه حزب اللهی هستم ونه ادعاش را دارم اما درمورد حرف روحانی در سوییس و نامه قاسم سلیمانی که گفتید چند سوال داشتم :
دلیل رفتن حسن روحانی به سوییس و اتریش چی بود؟
ایا حسن روحانی که در سال ۶۷ پرونده امنیتی ارتباط با اسراییل داره را میشه همین طوری یهو انقلابی جا کرد؟
ایا موضع حسن روحانی در مورد بستن تنگه هرمز یک فریب برای پرت کردن داخل برای وجود خود این شخص در سوییس نیست؟
ایا حسن روحانی پارسال در مناظره نگفت روی موشک شعار مرگ بر اسراییل و امریکا نوشتند که برجام نتونه به میوه سیب گلابی برسه؟
اقای پورمسعود که ادعای جنگ نرم میکنی ایا قاسم مسئول نیروی دریایی سپاه و یا فدوی؟
ایا سپاه رییس نداره؟
چرا بعد از پیام سلیمانی عزیز جعفری موضع را درست تر بیان کرد؟
قبول دارم که بصیرت سیاسی مهم است اما چرا در موقعی که پای هاشمی و روحانی جریان کارگزاران وسط میاد همه اون طرفی قش میکنند؟
در ضمن این مردم انقلاب کردند و حاج قاسم و بقیه هم جزو این مردم باشند و یا نباشند این انقلاب مسیر خود را خواهد رفت به اذن الله و بجای اسطوره سازی و قهرمان پروری به تاریخ و رویکرد هایی که اسلام را زنده نگه میداره دل باید بست و باید عمل کرد.
من منکر رشادت حاج قاسم نیستم و دستش را میبوسم بخاطر جهاد در راه خدا .
اما دست مفسد فی الارضی که خون به دل نظام و انقلاب و خانواده شهدا و مردم این سرزمینی که پای ان عزیزترین هایشان را دادند را قطع میکنم.
شما نمیتونی نسل حال و اینده را در دوگانگی این که طرف تا دیروز تمام فحش را نثار جریان به اصطلاح دلواپس میکرد و جشن رقص و بزن و بکوب و شرب مشروب در وسط خیابان بخاطر بتن کردن دستاوردی که دانشمندانش را ترور کردند را با یک موضع کاملا فریب کارانه که ((شرفم را میزارم که اگر این فرد سر سوزنی دل درگرو این انقلاب داشته باشه)) انگ گیر افتادن یکسری خر حزب اللهی را به هم قطاران خود بزنی را بپذیرم و توقع داشته باشی حال و اینده این مطالب را بخونه و بگه در گذشته فردی تمام کشور را به باد داد و بعد از ۶ سال یادش افتاد بره یکسری هم به استقلال فکر کنه کمی از کرنش در مقابل سلطه گران برگرده و معلوم هم نیست چه غلطی در سوییس میکرده و بعد بره اتریش یکسری هم به دخترش بزنه و ….
ایا ما باید خر باشیم که تاریخ را برای فهم ایندگان اینگونه تعریف کنیم و توقع شهودی از ایندگان داشته باشیم؟
علت گرانی ها و نابسامانی ها شخص رییس جمهور و کابینه اش است و تمام این ها برای فرار از پاسخ گویی و عدم محاکمه خائنان است.
البته خودم که مطمئنم که اینها میشنند و میگویند چرا ما هر بلایی سر این ملت میاریم ساکتند و اعتراض نمیکنند.
دولت امنیتی ترین دولت ۴۰ ساله حکومت است
مردم وقتی در عید بازار تعطیله و مسافرتند و خبر ندارند کی دلار را گران میکرد غیر از خود دولت؟کی بازی دلار را ازاربعین ۹۶ شروع کرد ؟کی بازی بودجه و گرانی بنزین را شروع کرد؟ کی پدر ملت را از فروردین تا الان دراورده که همه ۴ ماهه به گدایی رسیدیم البته منظورم عامه مردم نه خواص و مرفهین
مطمئن باشید امریکا و اسراییل واقعی خود دولت است نه اون طرف مرزها
بانک ها با خلق نقدینگی و نابودی ثمره زندگی مردم فقط به ریش ما میخندند و اخر هم شما در فکر توجیهات خود هستید.کشور را ربا نابود کرده نه امریکا .کشور را جماعت بی شعوری که فکر میکنند وحدت یعنی در مقابل فساد و مفسد و رانت خوار و اقازادگی و مسئول بلند پایه خائن و اشرافیت و هزاران قانون فروش و قانون گریز مماشات کردند و خفه خون گرفتند
هرچند این مطلب زیاد حق را ادا نمیکنه اما نامه سلیمانی جزئ راحت کردن دولت از زیر فشار و عدم پاسخگویی دولت به خاطر بی کفایتیش هیچ دستاوردی نداشت و غرب هم خوب میدونه که حسن روحانی کیه و چه گزندی ازاون داره.بالاخره طرف ۲۰ سال مستقیم پرواز لندن میرفته و انگلیسی هم که نه بلده بخونه و نه بلده بنویسه و نه میفهم چی میگه دکتری دادند.تنها خر شعور ها میفهمند نه من که ساده لوح هستم اقای پور مسعود

8+

سلام علیکم و رحمه الله
سرور پورمسعود
ما گروه کوچک بازنشسته ی انقلابی بودیم که آثار موسسه را منتشر میکردیم دقت نمایید عرض کردم اثار موسسه را
مع الاسف با آن اطلاعیه ای که در کانال مرقوم کردید ، بر ما روشن شد که یکه تازی از سوی شما ، باعث برهم زدن جمع یاسینی ها شد.
ابتدا جوانی کنید و سپس پای در راه حفظ انقلاب و نظام بگذارید.امروز،دل همه ما را به درد آوردید.
یادآور کربلا شدیم..‌
انشاالله شما از یاران حسین بمانید نه آنانکه اماممان چشم بر هم زد و دورش خالی شد.
یا علی

محرم نزدیک است.

1+

پاسخ دهید


9 − 4 =