طرح براندازی ایران

📌 طرح براندازی ایران
✍ بقلم: پرستو مروجی

ناآرامی ها در عراق،سوریه،لبنان
تحلیل بنده نسبت به این جریانات اینست که؛ قالبش، تظاهرات است. چه تظاهراتی؟ تظاهراتِ به ظاهر مردمی که؛طرح براندازی گروه عبری_عربی_غربی است.
ببینید هر طرح برانداز مدیریت شده نیاز به دو قشر ساده اندیش دارد.
۱) گروهی که در جنگ نرم دشمن باخته اند و ناآگاهانه تسلیم دشمن شده اند و ۲) قشر دوم را به شعبون بی مخ ها تعبیر میکنم.
حالا در این طرح براندازی قشر اول آماده و پاکار شدند همینطور که ملاحظه میکنید الان در خیابانها توسط شبکه های اجتماعی مدیریت میشوند و اما قشر دوم که نقش تمام کننده را دارند و سالهاست توسط امریکا وأیادیشان انتخاب شدند،اموزش دیدند..خرج میلیارد دلاری …. باید به میدان بیایند…
اینها چه کسانی هستند؟
▪زندانیان داعشی در اردوگاه « الهول» منابع امنیتی و خبری تعداد آنها را دوازه هزار نفر گفته اند.
دقت کنید به جغرافیای ناآرامی ها👇
محل اردوگاه الهول شمال شرقی سوریه استان الحَسَکه ،این استان بخش کردنشین سوریه است.دقیقا هم مرز مشترک استان موصل عراق است.
📌شمال موصل که هم مرز الحسکه است ،بخش کرد نشین عراق میباشد.
عوامِ مردم این سه کشور نمیدانند وارد چه بازی خطرناک و کثیفی شده اند..
▪اگر طی این تظاهرات، دوازه هزار نفر داعشیِ آموزش دیده نظامی توسط شرکت « بلک واتر» در حوزه لجستیک، عملیات انتخاری و.. آزاد شوند توسط نیروهای مخفی با تقویت تسلیحاتی دست به کشتارهای جمعی میزنند.
از طرفی این ناآرامی ها در لبنان فقط دور کردن خطرهای احتمالی از اسرائیل است ،اگر اسرائیل که تمام قد از،داعش دفاع میکرد چرا با پوز بشر دوستانه ی رسانه ای مرزهاشون رو به روی داعشی های زندانی باز نکردند؟؟ و نمیکنند.
🚨 و اما جاده ی این طرح براندازی ممکن است عراق،سوریه و لبنان نباشد و هدف اصلی این تنش ها احتمالا جمهوری اسلامی ایران باشد.

image_pdfدانلود pdf
4+

پاسخ دهید


− 3 = 2