توهم‌های قهرمانانه!

پروانه سلحشوری نماینده هیجان زده مجلس در پیغامی جوان‌سرانه و «قهرمان اندیشانه از خود» رای مثبت‌اش به FATF را اسباب افتخارش بابت برائت‌اش از حامیان ترور در ایران و جهان نامیده!
خیر سرکار خانم سلحشوری!
هر چند سیاست به صفت ظاهر جذاب و عوامپذیر است اما همزمان دانشی است برخوردار از ظرائف و پیچیدگی‌هائی تخصصی که فقدان تفطن شما و امثال شما بدآن ظرائف منجر به آن می شود تا خام‌آندیشانه خیانت را خدمت فهم کرده و بالتبع دچار خلسه «قهرمان بینی» از خود شوید.
سرکار علیه!
جنابعالی زمانی می‌توانستید بابت آن رای ننگین به خود ببالید که تا پیش از آن بین خود و مدعیان غربی به فهم و درکی مشترک از تروریست می رسیدید!
وقتی بدون برخورداری از دانش تخصصی سیاست تا آن اندازهیجان زده و مشعوف از رای ننگین‌تان به FATF می شوید لاجرم نمی فهمید که مًراد ناجوانمردانه غربیان از تحمیل FATF به ایران و تشجیع ایران به احتراز از گروه‌های تروریستی اطلاق این واژه به همان سپاهی است که مطابق قانون اساسی ایران تضمین کننده سرحدات سرزمینی و اعتقادی انقلاب اسلامی و تمهید کننده امنیت شهروندان و حمایت کننده از محرومان و مظلومان جهان است.
سرکار خانم سلحشوری!
اگر بازی کردن در زمین دشمن برای جنابعالی اسباب افتخار است لاجرم مستوجب شماتت و طبابت‌اید!
شایسته است جنابعالی و دیگر هم قطاران مفتخر به رای مثبت‌شان به FATF ضمن کسب حداقل‌های درک و دانش و تخضص سیاست بفرمائید چرا قبل از «احراز مقام قهرمانی‌تان» از دول راقیه مدعی FATF نپرسیدید اگر تروریست و کمک مالی به تروریست بد است در آن صورت فرقه ضاله و تروریستی مریم رجوی در قلب اروپا چه غلطی می کند که رسما در فرانسه دفتر داشته و با پول کثیف ریاض فربه می شود و بولتون و جولیانی (مشاور امنیت ملی و وکیل ترامپ) رسما و علنا در میتینگ‌های سیاسی آن وحوش آدم‌خوار، لن‌ترانی می کنند.
کاش شورای نگهبان در احراز صلاحیت نمایندگان مجلس بجای تحقیقات نالازم و حساسیت‌های جانبی لااقل درخواست دو واحد تخصص علوم سیاسی از شائقان به نشستن بر کُرسی‌های پارلمان ایران را در دستور کار خود قرار می داد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

image_pdfدانلود pdf
18+

3 نظر

سلام اقای دکتر سجادی محترم تو دل ما خالی شد خوندیم سایت یاسبن را زدن لطفا بیشتر مراقب باشید سقوطشان نزدیک است

0

متنفرم از این مسلمون نماهای منافق که رو به روی مردم ظاهر اسلامی و دفاع از حق میگیرن و حتی مردم انقلابی و مسلمون رو انواع تهمت و فحش میدن ولی پشت پرده عملکردشون دقیقا جنگ با مردم و اسلام و نظام هست. این بی شرف ها تو این دولت به حدی وقیح تر شدن که رسما علیه امنیت مردم عمل میکنن و میگن نه این به نفعتونه. این بی شرفا رو باید تقدیم کنن به داعشی که مخالف جنگ باهاش بودن تا ببینن اگه نظام و سپاه نباشه چه بلایی سرشون میارن. گرچه اینم مثل همون مسئول دوران خاتمیه. اصلا از این چیزا بدش نیماد

0

پاسخ دهید


− 3 = 6